CORPORATE PRODUCT AND PROCESS MANAGER

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Vysokoškolské / univerzitní
JAZYK Angličtina (středně pokročilá)

Jste detailista, který rád přetváří složitý systém do jednoduchého, baví vás implementace technologických změn a rádi tvoříte produkt, který pomáhá obchodním útvarům k úspěchu a usnadňuje život našim klientům? Do našeho týmu Corporate Deposits hledáme vlastníka systému, metodiky a digitalizace procesu nastavení a správy dispozičních oprávnění ke korporátnímu internetovému bankovnictví. Náš tým je součástí korporátní části banky a má na starosti rozvoj a údržbu produktů a procesů pro klienty segmentu Corporate.

U nás je to o vás? SAMOZŘEJMĚ!

Co budete na této pozici dělat?

 • Podílet se na tvorbě strategie a rozvoje dané oblasti
 • Spolupracovat s našimi interními i externími klienty a na základě jejich zpětné vazby rozvíjet daný systém a procesy tak, aby pokrývaly jejich potřeby
 • Řídit a výkonnost a kvalitu svěřených procesů (definice KPI, měření, koordinace procesních schůzek společně se zástupci jednotlivých dotčených útvarů a interních klientů)
 • Ve spolupráci s dodavatelem našeho systému, pokračovat v digitalizaci daného procesu – interně, či v internetovém bankovnictví.
 • Školit a metodicky podporovat kolegy z obchodních sítí.
 • Být garantem metodiky k danému procesu

Jaká je naše představa o kandidátovi?

 • Máte zkušenost s Produktovým/Procesním řízením z bankovního prostředí
 • Máte zkušenost s implementací funkčnosti do IT systému, ideálně internetového bankovnictví
 • Máte výborné analytické a koncepční myšlení.
 • Dokážete challengovat status quo a vyhodnotit/implementovat změny pragmatickým pohledem
 • K práci přistupujete proaktivně, s vysokou dávkou energie a iniciativy.
 • Máte velmi dobré komunikační dovednosti a nedělá vám problém prezentovat před větší skupinou lidí.
 • Ovládáte MS Excel, Word, PowerPoint a práce s daty je pro vás hračkou.

A co nabízíme my?

 • Zajímavou a náročnou práci v týmu, který táhne za jeden provaz.
 • Kreativní, zodpovědnou a různorodou pracovní náplň, při níž se nebudete nudit.
 • Spolupráci s nadšenými odborníky, kteří své práci skutečně rozumí a rádi se o své znalosti podělí.
 • Možnost zapojit se do řešení náročných úkolů hned od počátku a seberealizovat se při vývoji nových produktů a služeb.
 • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku, a nebo třeba cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Ivana Krejbich
Raiffeisenbank a.s.
raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies