BANKÉŘ/KA - POLOVIČNÍ ÚVAZEK, Praha, Palladium

LOKALITA náměstí Republiky 1078/1, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika
ÚVAZEK Práce na zkrácený úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

„Jsem Míra Varga, manažer s 16 lety obchodní a manažerské praxe, a v našem týmu na pobočce v OC Palladium se snažíme hlavně o to, ABY NÁS PRÁCE BAVILA. Kudy na to? Individuálním přístupem ke každému kolegovi. Hledáme spolu cestu, jak efektivně dosáhnout spokojenosti klienta + dobrých výsledků + spokojenosti bankéře. A to je za mě to hlavní!“

Co říká o své práci bankéře např. naše kolegyně Polina? „ I když jsem byla úplný nováček, dostala jsem v Raiffce příležitost a stal se ze mě odborník. Díky tomu dokážu našim klientům opravdu pomáhat s jejich financemi. Líbí se mi nejen možnost si díky aktivní obchodní práci dobře vydělat, ale také to, že tu stále rostu odborně, kariérně, i osobnostně. V tom mi pomáhají mí skvělí kolegové!“
Sedí vám to? Tak do toho pojďte s námi!

Co vás čeká?

 • Získáte přehled o našich produktech a naši zkušení trenéři vás naučí jednat s klienty i pracovat v bankovních systémech.
 • Po nezbytné teoretické přípravě přijde praxe, ale bez obav, na nic nebudete sami. Při ruce budete mít zkušeného kolegu nebo kolegyni, kteří vám se vším pomohou.
 • Stanete se profi bankéřem a obchodníkem. Budete klientům pomáhat řešit jejich požadavky a dokážete nabídnout produkt jako ušitý pro jejich aktuální potřeby.
 • Těšit se můžete i na vstřícného šéfa a prima tým na pobočce. Zakládáme si na práci v přátelské atmosféře.

Jak si vás představujeme?

 • Jste rádi v denním kontaktu s lidmi a nebojíte se komunikovat, osobně i telefonicky.
 • Máte chuť obchodovat a svůj obchodní um i dále zlepšovat. Nepotřebujete praxi, ale je nutné chtít na sobě pracovat.
 • Dokážete si stanovit cíl a jít za ním. Nechybí vám nadšení a odhodlání dotahovat věci do konce, a přesto neztratíte motivaci při prvním odmítnutí nabídky ze strany klienta.
 • Digitální prostředí vám není cizí a obsluhu bankovního účtu přes mobil vnímáte jako standard, který chcete šířit dál - na klienty.
 • Podmínkou je, že doma máte minimálně maturitní vysvědčení.

Na co se můžete těšit?

 • Smlouva je od začátku na dobu neurčitou. Ano, myslíme to s vámi vážně.
 • Kariérní růst pro nás není prázdná fráze. Většinu manažerských pozic obsazujeme interně. Posunout se můžete i do pozic investičních nebo podnikatelských poradců, a to celkem rychle.
 • V Raiffce si můžete skutečně vydělat. V prvních třech měsících během zaškolování dostanete k základní mzdě až 3.000 Kč, následně při plnění měsíčních cílů až 15.000 Kč a pak při plnění ročních cílů ještě více.
 • Benefitní systém (cafeterie), který můžete využívat dle vašich potřeb a životního stylu (na stravování, zdraví, cestování, sport nebo volný čas - každý si přijde na své).
 • Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank získáte výhody u našich vlastních produktů a služeb.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Denisa Višvaderová
Raiffeisenbank a.s.
raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies